درباره

Vivotek

شرکت ویوتک در سال 2000 شکل گرفت و به عنوان برند برتر در صنعت نظارت تصویری و امنیتی و دوربین های مدار بسته تحت شبکه مطرح شد و وسعت گرفت.
دوربین مدار بسته ویوتک ساخت کشور تایوان می باشد و به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه جزو دوربین های بسیار با دوام در بازار میباشد و تمامی دوربین ها دارای 2 تا 3 سال گارانتی می باشد.

ویوتک دارای نماینده های بسیار زیادی در سراسر دنیا می باشد و دفاتر فروش در کشور های کالیفورنیا – هلند –

دبی – مکزیک و … می باشد و بیش از 183 نماینده در سراسر جهان دارد.

دوربین های ویوتک دارای استاندارد های بین المللی از قبیل ISO 9001 – TL 9000 – iSO 14001 – IECQ QC08000 و استاندارد های دیگر می باشد.

شرکت ویوتک مفتخر به دریافت بهترین ها در حوزه های مختلف که بیش از 20 جایزه و مدال در حوزه امنیت – فروش و کیفیت – ICT – طراحی و … می باشد .

 

درباره

الماس آسیا

شرکت ارتباطات الماس آسیا با اتکاء به خداوند متعال و پشتوانه فني و تخصصي با هدف ارائه خدمات مهندسی در صنعت انفورماتيك كشور و ایجاد ارتباطات در شبکه های کامپیوتری با استفاده از آخرین متد روز دنیا و بهره گیری از جدیدترین و معتبرترین محصولات و با دیدگاهی متفاوت، نسبت به سازماندهی گسترده و ایجاد زیرساخت های دانش و مهارت مبادرت ورزید.

شرکت ارتباطات الماس آسیا با بیش از 10 سال سابقه در حوزه اجرای پروژه های متفاوت نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته و نماینده رسمی ویوتک در ایران و کسب افتخارات بسیار همچون مقام دوم در بین 5 پروژه برتر جهان از طرف شرکت ویوتک آماده عرضه خدمات به مشتریان عزیز می باشد

همچنین این شرکت به صورت Total solution از واردات دوربین (خرید دوربین مداربسته – فروش دوربین مدار بسته )و اجرای پروژه های دوربین و خدمات پشتیبانی نظارتی نظارتی و تصویری و آموزش دوربین مدار بسته به صورت کلی A تا Z می باشد .

فعالیت شرکت الماس آسیا در 4 حوزه خلاصه میگردد :

ایجاد شبکه های کامپیوتری و زیرساخت های شبکه 

خدمات مربوط به دوربین های مدار بسته تحت شبکه به صورت کامل 

ایجاد سیستم های تلفتی تحت شبکه ( VOIP ) 

برقراری ارتباطات رادیویی و مخابراتی

این شرکت در این 4 حوزه نماینده برند های مختلف و مطرح می باشد و از نظر استراتژی داخلی برای هر یک از حوزه های فوق تیم تخصصی در حوزه فروش – فنی پشتیبانی و آموزش را دارد.

مجوزهای کسب شده توسط شرکت ارتباطات الماس آسیا:

مجوز از نظام صنفی رایانه ای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 

مجوز و رتبه از سازمان شورای عالی انفورماتیک

مجوز از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران